Malíř pokojů Teplice

Malíř pokojů provádí malby a nátěry všeho druhu, Cílem malíře pokojů je poskytnutí služeb v oboru malířství.

Malíř pokojů poskytuje malířské a natěračské práce malovavání pokojů, bytů, domů, dekorativní malby, tapetování a mnoho dalších podobných služeb.

Můžeme se chlubit dlouholetou praxí.

Za sebou jsme nechali mnoho skvěle odvedené práce a jen spokojené zákazníky velkých společností i drobných domácností. Pokud ani to vás stále nepřesvědčilo, můžete nahlédnout do naší fotogalerie. Práce mluví za nás.

Města a obce v okrese Teplice: Bílina Duchcov Krupka Bořislav  Bystřany  Bžany  Dubí  Háj u Duchcova  Hostomice  Hrob  Hrobčice  Jeníkov  Kladruby  Kostomlaty pod Milešovkou  Košťany  Lahošť  Ledvice  Lukov  Měrunice  Mikulov  Modlany  Moldava  Novosedlice  Ohníč  Osek  Proboštov  Rtyně nad Bílinou  Srbice  Světec  Újezdeček  Zabrušany  Žalany  Žim

Služby poskytujeme také v okresech Děčín Chomutov Litoměřice Louny Most  Ústí nad Labem

O firmě

Vážení zákazníci,
vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy.

 

Jsme firma, která se zabývá malířskými a lakýrnickými pracemi (včetně italských antických nátěrů!), drobnými zednickými pracemi, pokládáním plovoucích podlah, dlažeb, obkladů, drobné přestavby bytů (kuchyní, koupelen) a to i v RD, sádrokartonářské práce, zateplování i natírání fasád,různé dokončovací stavební práce atd.

Číst více

Kontakt

Zelenka Petr
Školní 124
41733 Světec
okr. Teplice

IČO:62747665


Tel.:  777 983 528
E-mail: info@malbyzelenka.cz
Web: www.malbyzelenka.cz

 

Zobrazit více