Malíř pokojů Chomutov

Malíř pokojů provádí malby a nátěry všeho druhu, Cílem malíře pokojů je poskytnutí služeb v oboru malířství.

Malíř pokojů poskytuje malířské a natěračské práce malovavání pokojů, bytů, domů, dekorativní malby, tapetování a mnoho dalších podobných služeb.

Můžeme se chlubit dlouholetou praxí.

Za sebou jsme nechali mnoho skvěle odvedené práce a jen spokojené zákazníky velkých společností i drobných domácností. Pokud ani to vás stále nepřesvědčilo, můžete nahlédnout do naší fotogalerie. Práce mluví za nás.

Města a obce v okrese Chomutov: Kadaň Jirkov Klášterec nad Ohří Vejprty Bílence  Blatno  Boleboř  Březno  Černovice  Domašín  Droužkovice  Hora Svatého Šebestiána  Hrušovany  Chbany  Kalek  Kovářská  Kryštofovy Hamry  Křimov  Libědice  Loučná pod Klínovcem  Mašťov  Málkov  Měděnec  Místo  Nezabylice  Okounov  Otvice  Perštejn  Pesvice  Pětipsy  Račetice  Radonice  Rokle  Spořice  Strupčice  Údlice  Veliká Ves  Vilémov  Vrskmaň  Všehrdy  Všestudy  Vysoká Pec  Výsluní

Služby poskytujeme také v okresech Děčín Litoměřice Louny Most Teplice Ústí nad Labem

O firmě

Vážení zákazníci,
vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy.

 

Jsme firma, která se zabývá malířskými a lakýrnickými pracemi (včetně italských antických nátěrů!), drobnými zednickými pracemi, pokládáním plovoucích podlah, dlažeb, obkladů, drobné přestavby bytů (kuchyní, koupelen) a to i v RD, sádrokartonářské práce, zateplování i natírání fasád,různé dokončovací stavební práce atd.

Číst více

Kontakt

Zelenka Petr
Školní 124
41733 Světec
okr. Teplice

IČO:62747665


Tel.:  777 983 528
E-mail: info@malbyzelenka.cz
Web: www.malbyzelenka.cz

 

Zobrazit více